Picture
majówka w Starym Dworze 2011
       Miejsce na tegoroczną majówkę okazało się idealne (no ba!- Ryfek wybierał). Spędziliśmy 5 pięknych dni pod namiotem nad Siemianówką. Obyło się bez śniegu, przymrozków i innych ekscesów związanych z nagłym nawrotem zimy w Polsce. Wszystkim, którzy martwili się, czy nie zamarzamy dziękujemy za SMSy i zaświadczamy, że u nas atmosfera była na tyle gorąca, że kąpaliśmy się w zalewie. Opis i zdjęcia znajdziecie w zakładce = DŁYGIE WYPRAWY = Zapraszamy!

Na stronie zadziały się również drobniejsze zmiany- uzupełnienie galerii i krótki opis wycieczki z Inowłodza do Spały. Budujemy również nowy dział dla smakoszy turystycznych eksperymentów kulinarnych  ;-)

12/15/2011 11:44:39 am

Those high <a href="http://northfacejacketsforwomen.net"><strong>north face fleece jackets</strong></a> standards are the ones which result in <a href="http://northfacejacketsforwomen.net"><strong>cheap north face jackets</strong></a>, but it is those same standards which ensure that <a href="http://northfacejacketsforwomen.net"><strong>the north face sale</strong></a> remain available only to a select few.

ReplyLeave a Reply.