Picture

MAJÓWKA W STARYM DWORZE- 29 kwietnia- 3 maja 2011 r

                       W czasie, gdy cała Polska trzęsła się z zimna i owijała kocami na skutek nagłego powrotu zimy, dwójka szaleńców postanowiła spędzić majówkę pod namiotem:
- Mikroklimat Zalewu Siemianówka sprawił, że wcale nie odczuliśmy napływu złej pogody. Znajomi pytali smsami, czy nie zamarzamy, a my zupełnie nie wiedzieliśmy, o co chodzi. Dopiero po powrocie - gdy wysiedliśmy z pks-u w Białymstoku zrobiło się dużo chłodniej. Kiedy w tv, zobaczyliśmy zasypany śniegiem Dolny Śląsk, sprawa stała się jasna. Nas to wszystko szczęśliwie ominęło! Mamy za sobą nawet codzienną kąpiel w zalewie! 

Picture

ZAKOPANE- 17 - 22 sierpnia 2010 r

       [...] Panowie reklamujący noclegi w Stolicy Tatr polują na klientów na każdym kroku. Zachęcają różnymi sposobami - nas, właściciel pola przy ul. Skibówki 2a zabrał na miejsce za darmo własnym samochodem.
Wybór okazał się świetny - przyjemna działka do rozbicia, do dyspozycji ognisko, 2 prysznice na użytek gości i kuchnia, do której można się nawet przenieść z namiotu w zimniejszą noc (o ile wcześniej ktoś inny nie upatrzył już sobie tego przytulnego miejsca do spania). Atmosfera studencka, niewygórowane ceny, a przy tym idealne usytuowanie do wypadów w góry ( ze Skibówki wszędzie blisko). [...]

Picture

SPŁYW KAJAKOWY BIEBRZĄ- 27 czerwca - 3 lipca 2010 r

                      [...] Płyniemy Biebrzą- woda… niebo… trzciny… trzciny…. trzciny….. trzciny……. Każdy kolejny zakręt jest podobny do poprzedniego. Leniwy nurt momentami sprawia wrażenie, że rzeka stoi w miejscu. Ma to jednak swój niepowtarzalny urok. Do Biebrzy trzeba się przyzwyczaić. Także do tego, że nie zawsze daje się wyjść na brzeg [...]